Pārnēsājamie ledusskapji WAECO

Lai ceļojuma laikā būtu pilnīgs komforts SIA “RIČ” piedāvā pārvietojamos ledusskapjus, kas darbojas no transporta līdzekļa barošanas sistēmas strāvas avota 12 V vai 24 V. Kravas vilcēja bezceļu apvidus automašīnas kabīnes, lidmašīnas vai izklaides jahtas, pārtikas produktu vai medikamentu pārvadāšanai, lai kāds arī būs Jūsu ceļojums – kompresoru pārnēsājamie ledusskapji WAECO būs uzticams pavadonis.

Mūsu Mājaslapā mēs piedāvājam tikai pašus iecienītākos un pieprasītākos modeļus, bet tas nenozīmē, ka mēs nevaram Jums piedāvāt kaut ko īpašu un tieši Jūsu automobilim.

Pārvietojamais ledusskapis CF-35AC


Pārvietojamais automobiļu ledusskapis, darbojas no automobiļa barošanas sistēmas 12 V / 24 V vai arī no tīkla maiņstrāvas avota 110 V / 220 V. Pārvietojamais ledusskapis CF-35DC paredzēts šoferiem tālbraucējiem, kā arī tūristu maršrutos ar nakšņošanu, kempingos un viesnīcās.

Tehniskie rādītāji:

Pārvietojamais ledusskapis CF-25DC

Pārvietojamais automobiļu ledusskapis, darbojas no automobiļa barošanas sistēmas 12 V / 24 V. Šis modelis ir aprīkots ar hermētisku kompresoru DANFOSS ar plūdenu temperatūras diapazona regulēšanu robežās no +10oC līdz -18oC. Ledusskapis CF-25DC ir ideāli piemērots pasažieru automobiļiem un mikroautobusiem, kur aktuāls ir brīvas vietas jautājums.

Tehniskie rādītāji:

Ar pilnīgu firmas WAECO produkcijas klāstu var iepazīties Internetā www.waeco.com.

Firmas WAECO patur sev tiesības mainīt savu izstrādājumu specifikāciju bez iepriekšējas paziņošanas.